.

.

Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Blue Jean Чанта Врвен Квалитет На Жените Гласник Кеси Симпатична Животно Мачка Bolsas Големи Патни Торби

Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Blue Jean Чанта Врвен Квалитет На Жените Гласник Кеси Симпатична Животно

DEN 1871.52
DEN 1179.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
К-001
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Ниту Еден
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
CAIWEI
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Главен Материјал:
Најлон
Повод:
Разноврсна
Големина:
49x29x39x11.5cm
Тип На Објект:
Шопинг торба
Точка име :
на врвот се справи со торба
квалитет:
Висок
Тежина:
300g
Главен Материјал:
neoprene
е-прилагодена:
Yes
боја:
како на сликата покажува

Слични понуди