.

.

Топла продажба LED осветлување 6M гигант гумени Сонцето балон за партија декорација прилагодено Сонцето модел играчка за фаза проп играчка планета

Топла продажба LED осветлување 6M гигант гумени Сонцето балон за партија декорација прилагодено Сонцето модел

DEN 66240.00
Тековен
Во продавницата

Освен некои земји и APO или FPO адреси. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на процесор ЗАЧУВАМ. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
Тип на објект
LED гумени Сонцето модел
Име на производ
Топла продажба LED осветлување 6 M гигант гумени Сонцето балон за партија декорација прилагодено Сонцето модел играчка за фаза проп играчка планета
Материјал
Оксфорд ткаенина
Големина
6 M или прилагодени
цената вклучува
LED сијалица, јажиња, компресор, пакување торба
погоден за
Партија,настан,реклами,промоции,свадба,слави, декорација, појави, на екранот
Превозот Совети
1. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
За НАС
1. Што може да се плати од страна на T/T, Western Union,Paypal.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја. Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.Продажба на мало и големо.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3.
100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Се Враќа&Наплата
1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Останатите карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,> 6 години,8-11 Години,> 3 години
Број На Модел На:
BG-Z0045
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
BingoQiMO
Тип:
Гумени декорација
кориснички:
ако сакате да ја прилагодите, pls контактирајте ме
Големина:
6M or customized
Воздушниот Компресор:
110V/220V CE/UL
Употреба:
Настанот, забава, свадба, шоу, декорација, екранот
MOQ:
1pc
Додатоци:
LED сијалица, јажиња, компресор, пакување торба
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Рок на плаќање:
T/T & Western Union& Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Предност:
Висок квалитет, лесна за употреба

Слични понуди