.

.

ZD Автомобил Задните Windshild Соларни Strobe LED Светло За Форд Фокус Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон Ibiza Lexus Со Паркинг Број

ZD Автомобил Задните Windshild Соларни Strobe LED Светло За Форд Фокус Fiesta Mondeo Ranger Kuga Седиште Леон

DEN 1012.80
DEN 810.00
Тековен
Во продавницата


Спецификација : Емитуваат Боја : Шарени Школка во боја : транспарентна бела Светлина, чип : ЛЕР. LED светла : 22 Led диоди. Светлината големина : Виткање големина (29cm*6cm*4cm) / Проширување на големината (58cm*6cm*4cm) Напон : DC 12 V Карактеристики : streamer пак, леплива силна, супер светло. Карактеристики : Висока осветленост. Еколошки и заштеда на енергија Лесна Инсталација ОЕМ и ODM се добредојдени Подолг сервисен живот ( 50,000 100,000 часа ) за Апликација :
Автомобил strobe светла, позициони светла, декоративни светилки.
Пакет Се Вклучени :
1 Set LED сопирачките, со паркинг број.

Останатите карактеристики

Емитуваат Боја:
шарени
Бренд Име:
ZD
Тип На Објект:
Strobe Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
12
Име На Модел:
houdeng
Објектот Тежина:
0.1
Lumens:
2400Lm
Интерфејс Тип:
T15
Напон:
12V

Слични понуди