.

.

DRKANOL Шупливи Од Вистинска Кожа Жените Дебели Чизми Високи Потпетици Секојдневен Чевли Круг Пети Глуждот Чизми За Жените Лето Кул Ракавици

DRKANOL Шупливи Од Вистинска Кожа Жените Дебели Чизми Високи Потпетици Секојдневен Чевли Круг Пети Глуждот

DEN 2536.80
DEN 1776.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Insole Материјал:
Латекс
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
DRKANOL
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Моден Елемент:
Цвет
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
H701

Слични понуди