.

.

2017 Шарени Стомак Танц Перформанси Костим LED Крилја Танц Додатоци Девојки LED Крилја Костим LED Пеперутка Крила Со Стап

2017 Шарени Стомак Танц Перформанси Костим LED Крилја Танц Додатоци Девојки LED Крилја Костим LED Пеперутка

DEN 2247.36
DEN 2247.00
Тековен
Во продавницата


Стап боја ќе испрати случајно!!
Ако сакате повеќе стап ,ве молиме кликнете на сликата :
360 Изида Крилја поведе Со Продолжува ролери (Користење на Батеријата)
Цената Не Е Вклучен Батеријата
Шарени Изида Крила : 300 L Led
Кабел : Бакар
Настава :
1) Стави 3pcs АА(1.5 v) Buttary Внатре Кутија
2)Вклучување На Копчето На Buttary Полето" Од"
3)Притиснете Ја Butoon На Продолжување На Кабелот
Три боја серија :
Пеперутка серија :
Четири бои se ries :
Пет боја серија :
продолжи-се повлече стап
може да се прилагоди од 23 до 100cm
'

Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NNMM04
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.6kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 3cm (11.81in x 7.87in x 1.18in)

Слични понуди