.

.

Прекрасен Бренд на Луксузни Накит 925 Sterling Silver Розово Злато Исполнет Круг Намали Бела Јасно 5A Циркони CZ Мажите Свадба Бенд Прстен

Прекрасен Бренд на Луксузни Накит 925 Sterling Silver Розово Злато Исполнет Круг Намали Бела Јасно 5A Циркони

DEN 6715.20
DEN 6380.00
Тековен
Во продавницата


Прстен Големина : 8/9/10/11/12/13 Метал : 925 Sterling Silver&Розово Злато Исполнет(Печат S925) Главниот Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 8mm*8мм Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

Останатите карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SG170
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Функција:
Расположение Tracker
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Слични понуди