.

.

15pcs-- сакам да се искачи шарм 16x26mm Антички сребрен тон сакам да се готви шарм pendant pj2734

15pcs-- сакам да се искачи шарм 16x26mm Антички сребрен тон сакам да се готви шарм pendant pj2734

DEN 160.80
DEN 137.00
Тековен
Во продавницата

com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Само треба на слики и примероци.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Големина : 26x16mm
боја : Антички сребрен тон
Количина : 15pcs/многу
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
yamily
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pj2734
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Слични понуди