.

.

LED Дигитални Wrsitwatches SMAEL Војска Зелена Часовници Мажите S Шок Отпорни Воена Часовници Бенд 1532A Спорт Wtaches 50 МЕТРИ Водоотпорен

LED Дигитални Wrsitwatches SMAEL Војска Зелена Часовници Мажите S Шок Отпорни Воена Часовници Бенд 1532A Спорт

DEN 991.68
DEN 526.00
Тековен
Во продавницата

Предмети ќе бидат испратени во рок од 1 дена по купувачи плати за нарачката.Купувачот е одговорен за плаќање на данок се вклучени,како што се Увоз на добивка,ДДВ, итн.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет
Ако примате налог и тоа е во добра состојба,ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда Позитивни Повратни информации за трансакцијата.
Бразил : CPF или CNPJ id бараат. Ве молиме бидете враќање пакет како мали како е можно и ве молиме бидете задниот товарен помал од 5,00 ДОЛАРИ. Ние ќе испрати уште една нова содржина како замена штом се прима врати пакет. Ве молиме да вратите расипан производ преку препорачана Воздухопловната во рок од 5 календарски дена по добивање на цел. Тоа обично трае околу 90 до 120 работни дена за доставување цел да вашиот место. Во меѓувреме,можете да изберете ЕМС или DHL Express за да се скрати превозот време ако треба цел итно(ве Молиме потврдете го вашиот примачот име и превозот информации пред ставање цел). Тоа обично трае околу 7 до 60 работни дена за доставување на пакетот на дестинација(на оддалечени места,тоа може да потрае малку подолго).
Ако не сте добиле цел во рок од 60 работни дена,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Негативни и Неутрални Повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.
Како да се даде повратна информација?
.Тоа обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место.
Данок
Ние сме посветени на обезбедување на нашите производи на оптимална цена.
LED Дигитални Wrsitwatches SMAEL Војска Зелена Часовници Мажите S Шок Отпорни Воена Часовници Бенд 1532 A Спорт Wtaches 50 МЕТРИ Водоотпорен
Оваа Мажите Часовници со Голема dial LED Екранот ,кои може да се види на време јасно. Ако дестинацијата е во Бразил, ве молиме да ги доставите вашите CPF или CNPJ кога ќе го поставите цел, така што за да се минимизира логистички проблем.
На Mens Дигитален часовник имаат овие функции :
Функција 1 : Дигитален часовник човек вода
Функцијата 2 : Дигитална види светлината водоотпорен
Function3;Led види датум
Funciton 4 : Стоперката
Funciton 5 : 12/24 часа формат
Транспорт и Пакување
Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите.
Се врати Ако производот не е во добра состојба, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.
Руската Федерација : ЦЕЛОСНА RECIOIENT ИМЕ е потребно.
Посебен Оглас :
Аргентина : Тоа обично трае околу 60 до 90 дена за доставување цел да вашиот место.
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда Повратни информации, ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволително решение.

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Светлечки,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Шок Отпорни,Нуркачот,Хронограф,Авто Денот,Недела Дисплеј,Аларм,Repeater
Бендот Должина:
25cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Материјал Тип:
PU
Движење:
Дигитални
Бренд Име:
SMAEL
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Спорт
Број На Модел На:
1532A
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
53mm
Случај Дебелина:
16mm
Случај Материјал:
Пластични
Објектот:
relogio дигитални SMAEL Бренд на Часовници
Пол:
Часовникот Мажите Дигитални Мажите Се Види Луксузен Бренд
Часовници Стил:
Спорт Види 5Bar Водоотпорен
Види Дизајн Функција:
Led Види Датум Екранот
Функција:
Адвокатско дигитални часовници
функцијата 2:
Воени се види Вода се Спротивстави
Часовници Тип:
Спорт Часовници дигитален led
Отпорност На Вода Длабочина:
50m Спорт Види Алармот
Состојба:
Види,SMAEL лична Карта, Упатство Книга
Dial Екранот:
Дигитален часовник војска види

Слични понуди