.

.

Оригиналниот Дизајн Мека Нордиските Стил Мода Теписи За Дневна Соба И Спалната Соба Дете Соба Килими Дома Тепих На Подот Вратата Мат Област Килим Душеци

Оригиналниот Дизајн Мека Нордиските Стил Мода Теписи За Дневна Соба И Спалната Соба Дете Соба Килими Дома Тепих

DEN 3648.00
DEN 3137.00
Тековен
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница,ќе имаат посебен шопинг искуство.
Карактеристики
Материјал:Полиестер
Миење : машинско или рачно
тежина : 1.2 кг/м2
Дебелина : 6 MM
Големина : 120 X160cm,140 X200cm,160 X230cm,180 X280cm,200 X300cm
Превозот : Ние ќе го испратам до тебе со брза испорака
Царинската декларација : ве Молиме кажете ни како многу клиенти декларации треба откако ќе го поставите цел.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако не сте gotton тепих,ве молиме контактирајте со нас.Ние мора да sovel проблеми.Ве молиме не го отвори спорот прво.
2.Ако тепихот има дефект,ве молиме контактирајте со нас во прв план.Ние ќе го испратам до тебе нова или обнова на вас.Ве молиме не го отвори спорот.
3.Ние може да ги реши сите проблеми во врска со вашиот шопинг.Ве молиме контактирајте со нас.
4.Ако сакате да видите реално блиску фотографија,ве молиме контактирајте со нас.

Останатите карактеристики

Големина:
120X160cm, 140X200cm, 160X230cm, 180X280cm, 200X300cm
Начини на Продажба:
Се продава од парче
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
Декорација Стил:
Модерна
Употреба:
Комерцијални,Дома,Спална Соба,Hotel,Украсни
Место:
Салон
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
WYQ-187
дизајн:
Апстракт
Бои:
8
Потекло:
Кина
Тежина:
1.2kg/M2

Слични понуди