.

.

Силиконски Blackhead Акни Носот Пора Почиста Четка За Чистење На Лицето Смена Алатка

Силиконски Blackhead Акни Носот Пора Почиста Четка За Чистење На Лицето Смена Алатка

DEN 73.92
DEN 57.00
Тековен
Во продавницата

Карактеристики : 100% Сосема нов и направен од висок квалитет со силиконска, комфорни и издржливи Мали и меки пора cleaner / massager Употреба после миење лице Симпатична, безболна и лесен за употреба се Користи за да се ослободите од мртвата кожа, blackhead, па дури и шминка да се направи вашето лице го чисти Спецификации : Материјал : Силикон Боја : Hermosa Розова/Розова/Виолетова/Жолта Количина : 1 Компјутер Топло прашува : 1. Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети, ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2. Бидејќи на различни монитори и lamplight, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! Пакетот Вклучува : 1 x Лицето Почиста Четка (без мало пакет)

Останатите карактеристики

Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Тип:
Лице За Перење Четка
Големина:
14.5CM
Бренд Име:
pudaier
Број На Модел На:
6EE600217-HP
Материјал:
Силикони

Слични понуди