.

.

Нови пристигнување!25мм/30мм/35mm/40mm/45mm/50mm круг прибор за облека половината bukle сребрена/бронза круг појас тока прстен 10pcs

Нови пристигнување!25мм/30мм/35mm/40mm/45mm/50mm круг прибор за облека половината bukle сребрена/бронза круг

DEN 143.52
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Големина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm
Тип На Производ:
Токи
Обликот:
Круг
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Ремени,Торби
Пластични Тип:
Смола
Тока Тип:
Прстени
Број На Модел На:
TYB-1435
Техника:
Обложени
Функција:
Животна средина
Декорација:
Никој
Големина:
25mm 30mm 35mm 40mm 45mm 50mm

Слични понуди