.

.

BSEED Schuko ЕУ Стандард Ѕиден Штекер со Еден Кристално Панел Електричен Штекер за Паметни Дома Socket

BSEED Schuko ЕУ Стандард Ѕиден Штекер со Еден Кристално Панел Електричен Штекер за Паметни Дома Socket

DEN 351.36
Тековен
Во продавницата

Превозот по Море (Цена зависи од вашата порта локација и морето распоред) Дестинација Дена 28 GP CBM 40 GP CBM 40 HQ CBM велика БРИТАНИЈА 24-35 $1000 $1900 $3800 ЕУ 24-35 $950 $1800 $3500 РУСИЈА 4-16 $450 .jpg" style="width : 750px; висина : 300px; маргина-left : 0px; маргина-top : 0px;"> Превозот Начин DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС ETA (Ден) 3-5 3-5 5-6 5-6 14
3.
НАШИТЕ УСЛУГИ : 1 5 Години Гаранција. Еден Панел 86 Еден Панел 118 Двојно Панел 146 Двојно Панел 157 велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД / AU велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД / AU велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД / AU велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД / AU 86 86 x x 35 mm 118 86 x x 35 mm 146 86 x x 35 mm 157 x 86 x 35 mm 1 / 2 / 3 Банда 1 / 2 / 3 Банда 2 / 4 / 6 Банда 2 / 4 / 6 Банда White / Black / Злато (Поддршка Бои Прилагодување за цел количество >= 300 КОМПЈУТЕРИ) Детали за Производот
МОДЕРНАТА & УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈН : Зашеметување и Елегантен изглед, додаден на вашиот Прекрасен Дом. За деловните корисници, ние нудиме Попусти и Брза Испорака, и ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВАШИТЕ БАРАЊА. Пакет Димензија & Губење на Видот Големина Тежина Еден Панел 86 110*95*50mm 46g Двојно Panel 146 185*95*50mm 80g Двојно Panel 157 185*95*50mm 80g
3. Стаклен Панел е направен од врвен Квалитет Калено Стакло и PC Пластични Материјали за Schuko панел, Phosphor Бакар Делови, Toshiba Диоди, Врвот Интелигенција Чип и Uni Ohm Чип Отпорник за стакло панел компоненти за да се обезбеди најдобри перформанси и издржливост.com/kf/HTB1db S4 Xf9 TBu Njy0 Fcq6zei FXau/231372868/HTB1db S4 Xf9 TBu Njy0 Fcq6zei FXau. Ние нудиме 15 Години Гаранција, Изразат Испорака од Регионални Складови, Слободни Земање на мостри, Прилагодување Услуга и Поддршка на Бизнис Услуги (BSS) за Ѕид Schuko производи. Нема неутрален жица потребно.
ГОЛЕМА СТАНДАРД : Нашиот Ѕид Schuko Панел е направен од Високо-Квалитет Брусен Алуминиум и Калено Стакло, нуди и одлични Нула Отпор.com/kf/HTB1 Tj3g Xb SYBu Nj Sspfq6 AZCp Xah/231372868/HTB1 Tj3g Xb SYBu Nj Sspfq6 AZCp Xah. Оваа елегантна Schuko е Отпорен на Гребење, Не-discoloring, Огноотпорни, Водоотпорен, Безбедно и екстремно Издржливи .
СИГУРНОСТ ЗАШТИТА : Нашите Електрични Ѕид Schuko е Огноотпорни и Водоотпорен. Експрес Испорака на Државата/ Регионот Време на Испорака Такса за Еден Панел 86 Еден Панел 118 Двојно Панел 146 Двојно Панел 157 велика БРИТАНИЈА 1-3 $3. Технички Поддржува на 'Bseed' Facebook Страница.jpg" style="width : 750px; height : 400px; маргина-left : 0px; маргина-top : 0px;"> Количина (По Картонска Кутија) Еден Панел 86 60 Двојно Панел 146 34 Двојно Панел 157 34 Пратката Методи на 1.
Пакет & Испорака Пакет За Детали
1.68 РУСИЈА 2-7 $3.
ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Поврзете 2 жици да се инсталира на Допир Ѕид се Префрлат во повеќето случаи. Нашите Schuko одговара во голема мера со многу модерен декор стилови. Панелот може да се reassembled лесно за промена на дел единица ако е потребно.

Останатите карактеристики

Приклучок Тип:
EU
Примена:
Станбени / Општа Намена
Бренд Име:
BSEED
Обликот:
Правоаголни
Стандард:
EU
Номинална Струја:
16A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
N1 16A Socket
Име на производ:
16A Socket
Тип:
EU
боја:
White / Black / Злато
Димензии:
86 86 x x 35mm
Номинална Напон:
110V - 250V
Механички Живот:
100000 пати
Работна температура:
-30~70 Centigrade
Релативната Влажност:
10% ~ 93%
Панел Материјал:
калено стакло
сертификација:
CE, БС, RoHS, GCC, ВО странска валута

Слични понуди