.

.

30 Латекс балон црвена 10 инчен 2.2 g дебели темно зелени балони годишнината декорација ballon роденден материјали бебе туш

30 Латекс балон црвена 10 инчен 2.2 g дебели темно зелени балони годишнината декорација ballon роденден материјали

DEN 185.28
DEN 167.00
Тековен
Во продавницата


Ако Ви Требаат Повеќе,Pls Contect Линкот :
Име : 10 инчен 2.2 g дебели балон
Количина : 30pcs/многу
Облик : Тркалезна
Материјал : висок квалитет на латекс
Атрибути : латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
Боја : темно зелена, црвена
Употреба : свадба, декорација, роденден, забава, бебе туш, годишнина, матура
Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!Латекс балони имаат мирис на латекс, место некое време, мирисот ќе полека ги растера, ќе не влијае на користењето на О!

Останатите карактеристики

Ballon Големина:
10inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
балон /balon
Материјал:
Латекс
Бренд Име:
AIBOULLY
Број на Компјутери:
30pcs
Класификација:
Ballon
Име:
Згусне балон
Големина:
10 inches
Тежина:
2.2g
Обликот:
Круг
Материјал:
Висок Квалитет на латекс
Атрибути:
латекс балони, хелиум балони, воздухот топки
боја:
темно зелена, црвена
Користи:
свадба, декорација, роденден, забава, бебе туш, годишнина, gradua
Пакување:
пластична кеса
превозот:
СЛОБОДНИ

Слични понуди