.

.

за ФОЛКСВАГЕН Поло Сантана 3000 Vista З Метал Приколка Кука Челик Влечење Влечни Фати 6K0 803 615 C

за ФОЛКСВАГЕН Поло Сантана 3000 Vista З Метал Приколка Кука Челик Влечење Влечни Фати 6K0 803 615 C

DEN 720.00
DEN 562.00
Тековен
Во продавницата


за "ФОЛКСВАГЕН" Поло Сантана 3000 Vista З Приколка Кука за Влечење Влечни Фати 6 K0 803 615 C

Останатите карактеристики

Бренд Име:
SHANGLAN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
20
Објектот Тежина:
0.5
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
6K0 803 615C 6K0803615C 6K0803615
Објектот Висина:
5

Слични понуди