.

.

Среќен Носат Модерна Затемнување Завеса за Дневна Соба Памук, Лен Густа Завеса Дома Спалната соба Декоративни Бои Крои Завеси

Среќен Носат Модерна Затемнување Завеса за Дневна Соба Памук, Лен Густа Завеса Дома Спалната соба Декоративни

DEN 2443.20
DEN 1930.00
Тековен
Во продавницата


Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : цел цена повеќе од 59$ купон 2 $ : цел цена повеќе од 39$ купон 1 $ : цел цена повеќе од 19$ добиете купонот на страната на производи следат мојата продавница да добие повеќе од 5% попуст ние сме професионални завеси производителот во кина.користење на квалитетни материјали и добра технологија,ние мора да се осигураме дека нашиот производ квалитетот сите нив се готови производи.изборот на видот и фиксација начин,ќе можете лесно да се инсталира директно на нив
Детали за производот опис :
1.Цена : Тоа е 1 парче завеса е цена (на Едната страна од прозорецот).Да ги красат целиот прозорец,
треба да се купат 2 парче завеси
2.Цена : Вклучувајќи куки(1 или 2) или циклуси(3) (Ние ви помогне да гратис процесот на фиксација методи)
3.Услуга : Нашата гратис обработка на услугата,можете лесно да ги користите за декорација на вашиот windows
4.Внимание : Не завеса род
5.250x270cm : ширина 250cm и висина 270cm
Завеса род должина Завеса големина Треба да се купи 1.1 м - 1.5 м 150x270cm 2 парче 2.1 m - 2.5 m 200x270cm 2 парче 2.6 m - 3 m 250x270cm 2 парче 3.1 м - 3.5 m 300x270cm 2 парче 3.6 m - 4 m 350x270cm 2 дел

Останатите карактеристики

Големина:
100x270cm, 150x270cm, 200x270cm, 250x270cm, 300x270cm
Обработка:
Кука, јамка
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Број На Модел На:
прозорецот завеса
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Материјал:
Памук, Лен
Шема:
Предиво Обоена
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
категорија:
blackout завеса
Функција:
Дома декорација
Фиксација начин:
завеса род
Вклучувајќи:
Кука или јамка
Се продава:
1 Парче

Слични понуди