.

.

Автомобил Задниот браник гума scuff намали за Форд Фокус Fiesta Ecosport Mondeo Избега Explorer Работ Mustang Фузија Flex

Автомобил Задниот браник гума scuff намали за Форд Фокус Fiesta Ecosport Mondeo Избега Explorer Работ Mustang

DEN 422.40
DEN 359.00
Тековен
Во продавницата

Напомена : ве молиме проверете ги следните големина,8*90cm, пред да ја купите.
Име На Производ : Задните Bumpe Scuff
Материјал : Гума
Боја : Црна
Големина : 90*8cm
Функција : 100% нов и висок квалитет.
Направен од висок квалитет на гума.
Лесно да се инсталира.
Заштитете го вашиот автомобил од гребење и декоративни.
Answer : ___________________________ Note :
1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува.
2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Гума
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
8cm
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Објектот Должина:
90cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Бренд Име:
JINGHANG
is_customized:
Yes
Име На Модел:
HGJT015

Слични понуди