.

.

Hodded Куче Мантил Лето Кучиња Јакна Водоотпорен Милениче Заштита од Сонце Jumpsuit Миленици Rainwear Облека Appreal за Средни и Големи

Hodded Куче Мантил Лето Кучиња Јакна Водоотпорен Милениче Заштита од Сонце Jumpsuit Миленици Rainwear Облека

DEN 623.52
Тековен
Во продавницата


Тип : Hodded Куче Мантил Лето Заштита од Сонце Кучиња Јакна Материјал : Површината водоотпорен c несклонен 2 Бои : Розова ,Сина Функција : Водоотпорен , лесни и заштита од сонце

Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, 2XL
Бренд Име:
Didog
Материјал:
Полиестер
Шема:
Цврста
Број На Модел На:
FZYW075
Тип:
Кучиња
Димензии:
M/L/XL/2XL
Материјал:
Отпорен На Вода
Знаци:
Лесен
Применливи Одгледуваат:
Медиум Големи кучиња, Golden Retriever, Лабрадор

Слични понуди