.

.

Пролет, Есен Момчиња Т кошула Долг Ракав Памук Мода Деца Т-маица Момчиња Блузи О-вратот Обичните Деца Момчиња Tees DQ845

Пролет, Есен Момчиња Т кошула Долг Ракав Памук Мода Деца Т-маица Момчиња Блузи О-вратот Обичните Деца Момчиња

DEN 873.12
DEN 445.00
Тековен
Во продавницата


optation големина ознака големина
(cm) укажуваат на тоа Висина
(cm) должина
(cm) ракав
(cm) биста
(cm) 4 110 100-110cm 41 51 68 5 120 110-120cm 44 55 72 7 130 120-130cm 48 60 76 9 140 130-140cm 51 64 80 11 150 140-150cm 55 68 84 13 160 150-160cm 58 73 88 Нашата големина е Кина големина,pls изберете големина според децата висина.Бидејќи секоја деца висина различни,укажуваат на тоа висина само за референца,бидејќи рачно изработени мерка,pls дозволете 1-3cm грешка,ви благодариме.

Останатите карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5, 7, 9, 11, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SABSTER
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Памук,Spandex
Број На Модел На:
момчињата т кошула
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слични понуди