.

.

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, P742 портокал размавта силиконски калап чоколадо мувла миризлива свеќа diy

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот, P742 портокал размавта силиконски калап чоколадо мувла миризлива

DEN 628.80
DEN 465.00
Тековен
Во продавницата


Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост, обично Под 2 KG испратите кина пост, повеќе од 2 КГ од UPS-от/DHL/.
Совети : дали торта е најдобро да се притисне на торта 7 центи, затоа што колачот ќе биде оптоварен! Висока температура, може да се пече во микробранова печка торта, дали желе, не се плаши од замрзнување, може да се користи за да се мраз, без разлика каде се користи, може да се направи една прекрасна форма, не се плаши од паѓање, бебе и ви се допаѓа Опис : топлина-отпорни на температура од -40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост се mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/ UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.

Останатите карактеристики

боја:
случаен боја
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
FANYI
Број На Модел На:
m
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CIQ
Комплет Број:
1

Слични понуди