.

.

Џинг Ченг Da 2017 Топла 5 Компјутери 3P IEC 320 C14 Машки Plug Панел Моќност Влезот Sockets Конектори AC 10A 250V

Џинг Ченг Da 2017 Топла 5 Компјутери 3P IEC 320 C14 Машки Plug Панел Моќност Влезот Sockets Конектори AC 10A

DEN 20.16
DEN 18.00
Тековен
Во продавницата

2017 Топла 5 Компјутери 3 P IEC 320 C14 Машки Plug Панел Моќност Влезот Sockets Конектори AC 10 A 250 V
Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации

Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Црна
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
pdu прозорци ac штекер
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Тип:
Приклучете
Пакет:
No
Номинална Напон:
250V
Номинална струја:
10A
Монтажа Завртка Теренот :
4cm / 1.6
Вкупната Големина :
5 x 2.2 x 2.7 cm / 2 x 0.9 x 1.1 (L*W*T)
Опис:
IEC 320 C14 машки приклучокот, 3-pin терминали, издржлив материјал, конструкција,

Слични понуди