.

.

5Meter Multicolor Малезија Jade 6mm Круг Мушка Синџир,Месинг Жица Завиткан Morganite Rosary Синџир Ѓердан хривнија Накит

5Meter Multicolor Малезија Jade 6mm Круг Мушка Синџир,Месинг Жица Завиткан Morganite Rosary Синџир Ѓердан хривнија

DEN 1386.24
DEN 1303.00
Тековен
Во продавницата

Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.5inch
Бренд Име:
lstjrzs
Број На Модел На:
HS001
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
Малезија Jade Синџир
Објектот Тежина:
50g
Објектот Должина:
100cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0.8inch
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
малезија jade
боја:
како Слика
Количина:
5Meter/Многу
is_customized:
Yes
Се справи со време:
3-5 workdays
Големина:
Approx 6mm

Слични понуди