.

.

Филтер инка со стакло одбор,Капацитет 100ml,Заеднички 19/26,Со стаклена плоча буш инка,Ласерски дупчење

Филтер инка со стакло одбор,Капацитет 100ml,Заеднички 19/26,Со стаклена плоча буш инка,Ласерски дупчење

DEN 2049.60
DEN 1804.00
Тековен
Во продавницата


Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајте го нашиот E-mail : [email protected] com .
Филтер инка со стакло одбор,Капацитет 100ml,Заеднички 19/26,Со стаклена плоча буш инка,Ласерски дупчење
Капацитет : 100ml
Надворешниот дијаметар : 60mm
Ефективна должина : 60mm(Со должина над стакло одбор)

Останатите карактеристики

Класификација:
инка
Број На Модел На:
Филтер инка со стакло одбор 100ml 19/26

Слични понуди