.

.

6PCS 16.5x8MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Монистра Капи Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

6PCS 16.5x8MM 24K Шампањ Златна Боја Галвански Месинг Монистра Капи Висок Квалитет Diy Накит Додатоци

DEN 206.40
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.65cm
Објектот Висина:
0.8cm
Број На Модел На:
31035
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
24K Шампањ Боја на Злато
Големина:
16.5x8MM
Количина:
6Pcs
Стандард:
ЕУ Еколошки Стандарди
Материјал:
Дувачкиот

Слични понуди