.

.

АВТОМОБИЛ СТИЛ АВТО ХРОМ СТИЛ се СПРАВИ со САД ОПФАЌА ОДГОВАРА ЗА МИЦУБИШИ TRTION L200 ПРИБОР ДЕЛОВИ 2015-2017 САД МАСКА

АВТОМОБИЛ СТИЛ АВТО ХРОМ СТИЛ се СПРАВИ со САД ОПФАЌА ОДГОВАРА ЗА МИЦУБИШИ TRTION L200 ПРИБОР ДЕЛОВИ 2015-2017

DEN 1080.00
DEN 1026.00
Тековен
Во продавницата


АВТОМОБИЛ СТИЛ САД COVRE CHORMED БОЈА ОДГОВАРА ЗА ТРИТОН L200 2015-2017 АВТОМОБИЛ
МАТЕРИЈАЛ : ABS
БОЈА : CHORMED
QUANTITES : 4 PCS/SET

Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
tl04
Материјал:
ABS
Бренд Име:
CITYCARAUTO
Модел Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Автомобил модел:
Мицубиши Тритон L200
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg

Слични понуди