.

.

XZJJA Креативни Цртан филм Лепило Кука Home Office Ѕид Моќ Приклучок за Штекер Носителот Кука Моќен Паста Тип Кабелот за Напојување Куките

XZJJA Креативни Цртан филм Лепило Кука Home Office Ѕид Моќ Приклучок за Штекер Носителот Кука Моќен Паста Тип

DEN 76.32
Тековен
Во продавницата

XZJJA Креативни Цртан филм Лепило Кука Home Office ѕид Моќ Приклучок за Штекер Носителот Кука Моќен Паста Тип Кабелот за Напојување Куките
Производ Вовед
Име : Animal Моделирање Креативни Куки -Материјал : ABS - Стил : цртан филм -Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи Големина : 5.5*6.5 см - Пакетот вклучува : 1 * Животински Моделирање Креативни Куки ЗАБЕЛЕШКА 1.Големина за прирачник meas urement, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви благодариме! 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса. 4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена. 5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Останатите карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Бренд Име:
XZJJA
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Пластични Се Држи Јадица
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
ABS
Име:
Цртан Филм Креативни Пластични Лепило Кука
Големина:
5.5*6.5cm
Use1:
Дома Ѕид Оркестарот Организатор
Use2:
Приклучок За Штекер Кука

Слични понуди