.

.

Облекување маса крпа tablecloth tablecloth прашина маска жакард чипка шминка перница маска

Облекување маса крпа tablecloth tablecloth прашина маска жакард чипка шминка перница маска

DEN 768.00
DEN 707.00
Тековен
Во продавницата

Ако вие не може да чека толку долго ве молиме не го одржи редот. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Надевајќи се да имате на вашиот вид разбирање. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
7. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ви благодариме. Ве молиме да ги пратите на вашите производи навремено откако ние испрати нив;
6. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3.
Служат опис
1.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Услови
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ние ќе работиме со вас да го реши секој proble. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.

Останатите карактеристики

Спецификација:
desktop 40x75cm, desktop 40x90cm, desktop 45x100cm, desktop 40x100cm, desktop 40x60cm, desktop 40x68cm, desktop 60x120cm, desktop 80x130cm, desktop 50x100cm, Stool cover 28x38cm, Stool cover 30x40cm, Stool cover 32x42cm, Stool cover 35x45cm, Stool cover 36x56cm, Stool cover 36x76cm
Шаблон Тип:
Цврста
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Платно
Бренд Име:
SexeMara

Слични понуди