.

.

Канцеларијата Дама Одговараат Дама Униформа Сопствени Направени Жените Одговара Палто Одговараат Поставите Професионални Униформи 2 Парче Сет Жените Единствен Г

Канцеларијата Дама Одговараат Дама Униформа Сопствени Направени Жените Одговара Палто Одговараат Поставите

DEN 4799.52
DEN 4464.00
Тековен
Во продавницата

Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени .Со среќа!!!
. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Не обезбедат соодветни додатоци. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација. Превозот Политика : 1. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Исто така, службата е uppermost. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ви благодариме! 3. Купи повеќе заштедат повеќе. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации. Плаќање Политика : Плаќањето е поради Кредитна Картичка,преведување,Western Union. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
Памук мешавина
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Слични понуди