.

.

1PC од Нерѓосувачки Челик, Храна, Маша Вклучена Заклучување Тонг BBQ Кујна Маша Скара СКАРА Скара Додатоци Салата Алатка ENX 036

1PC од Нерѓосувачки Челик, Храна, Маша Вклучена Заклучување Тонг BBQ Кујна Маша Скара СКАРА Скара Додатоци

DEN 123.84
DEN 114.00
Тековен
Во продавницата


Член име : BBQ Маша
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : како прилог
Големина : прибл L21. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Ви благодариме за вашиот поддржува.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.,татко име.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.Ви благодариме за вашиот поддржува.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме!
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.8cm
Единица тежина : околу 41g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Алатка Тип:
Маша
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Лесно Се Чисти,Заварени,Отпорност На Топлина,Не-Стап
По завршувањето:
Не Обложена
Број На Модел На:
NX036
Комплет Број:
2
За Бројот:
6
Тип:
Алатки

Слични понуди