.

.

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА од Легиран челик направени Цевка стандардна BSW3/16-24 провира умира нишка на Одлуки за цврст метал работното парче провира

Слободен испорака на 2 ПАРЧИЊА од Легиран челик направени Цевка стандардна BSW3/16-24 провира умира нишка на

DEN 239.52
Тековен
Во продавницата

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Слични Производи :
Производи Покаже
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Останатите карактеристики

Материјал:
Легиран челик
Тема Ветер:
Право
Број на Парчиња:
2 парчиња
Број На Модел На:
В. Џ.-RD-BSW3/16-24
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
Објектот:
BSW умира
Материјал:
Легиран челик
Примена:
За алуминиум бакар железо итн тешко легура обработка
Спецификација:
BSW3/16-24
Прецизност одделение:
H2
КОЛИЧИНА:
2 парчиња

Слични понуди