.

.

Whippet Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Животинско кучиња pillowcase перници покрие дома декор

Whippet Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Животинско кучиња pillowcase перници

DEN 383.52
DEN 230.00
Тековен
Во продавницата


Божиќ перница
Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Whippet Куче перница опфаќа декоративни перница опфаќа за троседот Перници Животинско кучиња pillowcase перници покрие дома декор Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини. Предната страна печатени, празно задната страна. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Експрес обично имаат царина прашања , во тој случај , ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок. Пост воздух пошта во некои земји може да потрае подолго од 60days , таквите како јужна Африка , Бразил и така натаму . Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување. [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 800-850g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца, ви благодариме !
Ако вашата нарачка вредност надминува US $200 , ќе им понуди бесплатни DHL ,Fedex или Aramex било брза испорака на услугата . [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја.

Останатите карактеристики

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Слични понуди