.

.

2018 Мода за Мажи Долга Права Нога Панталони Тенок Одговара на Повик Тексас Дупка Копчето Сини Панталони Тесни Фармерки Големина S-3XL

2018 Мода за Мажи Долга Права Нога Панталони Тенок Одговара на Повик Тексас Дупка Копчето Сини Панталони Тесни

DEN 594.72
Тековен
Во продавницата


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Тексас
Големина : S M L XL 2 XL 3 XL
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 XMen Фармерки
Преглед :

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Мажи
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Одговара Тип:
Тенок
Шаблон Тип:
Цврста
Измијте:
Медиум
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Дебелина:
Midweight
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас

Слични понуди