.

.

HongBaiwei за Евро Верзија Huawei Чест 5C Случај Луксузни прекривачот Случај за Huawei Чест 5C Кожа Случај Вертикална Задниот Поклопец

HongBaiwei за Евро Верзија Huawei Чест 5C Случај Луксузни прекривачот Случај за Huawei Чест 5C Кожа Случај

DEN 354.72
DEN 330.00
Тековен
Во продавницата

По испраќаат надвор,на адреса не може да се промени.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
-Ние поддршка на големо и мало.
*Ali Express Стандард За Испорака
Најважно е дека "Поштенски Код" мора да бидат точни, инаку тоа е невозможно да се испорака.Можете да платите со користење на Visa,Master Card,Western Union,и банкарски трансфер.Бидејќи нашето ветување време е 60 дена или 90 дена,пред нашето ветување време пристигне ви препорачуваме да чекаат тоа трпеливо.
*Кина Пост Регистрирани Воздух Mail :
Тоа може да биде полн следи.
Тоа само се вклопуваат за " Huawei Чест 5 C Евра Верзија ",ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефонски модел е точен,за да се избегне купување на погрешен производ.
-Не пропуштајте било поевтини производи.Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме поради руската политика.
Посветеноста време е за 60 дена,со исклучок на Бразил е 90 дена.Ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Некои посебни околности ќе мало задоцнување.
-Ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на производот.Поради временската разлика,ние може да ви возврати веднаш.

Останатите карактеристики

Материјал:
кожа
дизајн:
Обична
Бренд Име:
HongBaiwei
Големина:
for Huawei Honor 5C Euro Version
Компатибилен Бренд:
Huawei
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Висок Квалитет на телефонот случај
материјал стил:
Вештачка Кожа СТП
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
боја:
9 Различни Бои

Слични понуди