.

.

Позитивни Сонцето Ѕид Decals Очила Со Дланки Плажа Налепници Уметност Mural Смешно Wallper За Дневна Соба H168

Позитивни Сонцето Ѕид Decals Очила Со Дланки Плажа Налепници Уметност Mural Смешно Wallper За Дневна Соба H168

DEN 510.72
DEN 383.00
Тековен
Во продавницата

Поради рака мерка, големината може да има 1-4 cm грешка.
1 сет обично вклучува :
Винил Decal+Трансфер Филм+ Инструкции На Англиски Јазик. Пренос на хартија е еднократно и е заедно со ѕидот цитат decal во пакет.
- Ние може да се направи обратна намали без дополнителни трошоци.
N OTE : Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла; За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено; Бидете сигурни дека за да се применуваат на налепница со мазна површина, НЕ текстура еден.
- Ние може да големината надолу вашиот дизајн без дополнителни трошоци. Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. И предмети стигнат до земји како САД, Австралија во рок од 7 до 25 работни дена. Димензии над 23" може да дојде во неколку делови за полесно апликација.Ние сме секогаш среќни да им помогне. Ова го правиме за да се осигура дека ќе се добива сосема нов ѕид decal кои нели биле седи на полица или во опрема куќа за векови. Искрено се надевам купувачи може да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Отсечени екстра делови; Кора исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно; Кора исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината. Уживајте во вашата шопинг.
W E L C O M E
Добредојдовте во мојата продавница . Се применуваат за рамни површини како што се ѕидови, стакло, метал, дрво, пластика.
Превозот и Испорака Време Ние брод на светот. Објект за Обработка на Време : Претежно, предмети може да се испраќаат надвор во рок од 2 до 7 работни дена. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас. Исто така, испораката може да биде одложен за одмор или природни несреќи. Ние сме искрени продавачот. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод. Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Умре сече, не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).
ЗАБЕЛЕШКА : Ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот , таму ќе биде без оштетување на ѕидовите.

Останатите карактеристики

боја:
Црна, Бела, 04 Жолта, 06 Портокалова, Црвена, 10 Руменило, 19 Зелена, 24 Браун, 27 Сива, 30 Виолетова, 16 Цар Сина, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 28 Темно Сива, 26 Државата Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 21 Теал, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Големина:
42x42cm, 56x56cm
Класификација:
За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Тема:
Знаци
Censor Кодот:
H168
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
H168
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ

Слични понуди