.

.

Куче Подигнат Обука Прошетка Вест За Големи Големи Кучиња Прилагодливи Поместена Патување Рефлексивни Подигнат Безбедност Dropship Милениче Производи 8802

Куче Подигнат Обука Прошетка Вест За Големи Големи Кучиња Прилагодливи Поместена Патување Рефлексивни Подигнат

DEN 552.00
DEN 315.00
Тековен
Во продавницата


Плаќање Ние прифати исплата од aliexpress вклучувајќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб Пари и банкарски трансфер. Ако треба да се промени цената на нарачката, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Гаранција Сите наши производи се од големи производители, тие ќе бидат тестирани од страна на нашите професионални КК Тим, и квалитетот е загарантирана. Сите производи имаат бесплатна размена на стоки поддршка. Pls напомене дека ние на wholsale во Кина,ако ви треба Голем дел цел,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе им понуди поголем попуст за вас. Превозот Информации, Ние ќе се користи Ali Express Стандард Превозот воздух mail или UPS-от, DHL, EMS, USPS, ТНТ да брод во светот во рок од 2 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Item(s) ќе пристигне на потрошувачите адреса за 15-25 дена. Ако сте ја купиле повеќе објекти од нас, јас ќе мило да се комбинираат превозот да заштедите пари на превозот цена. Исто така, ние ќе ги стави подарок во вашиот пакет како изненадување. Ако условите за испорака и плаќање се во спротивност со превозот модели и плаќање модели кои се погоре споменати, ве молиме испратете e-mail на нас. Се надеваме дека ќе уживате во шопинг и да бидат задоволни со нашата служба. Вашата нарачка ќе биде испорачуван Epacket, во зависност од тоа кој сервис има пократок рок на испорака. Ако клиенти не може да ја прими стоката, затоа што тој/таа се обезбеди со неточна или несоодветна информации како што се поштенска адреса, телефонски број или други друго, купувачите треба да наплаќаат дополнителни поштарина. Ако клиенти не може да ја прими стоката, бидејќи на нашите сопствени грешки, ние ќе ви испрати друга стока за слободни како извинување. Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас. Ви благодарам многу.

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Тип:
Harnesses
Функција:
Рефлексивни,Отцепување,Брзо Ослободување,Поместена
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
брат мачка куче
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Шема:
Цврста
Функција:
прилагодлив
Бои:
8802 црна,портокалова,зелена
Применливи Куче:
Мали,Средни домашни миленичиња Куче,Големи Големо Куче
Раса Куче:
Француски Булдог,Теди,Dachshund,груба коли,Bichon,Јоркшир,Боксер
Куче Раса 2:
сибирската husky,германски doberman pinscher,golden retriever,samoyed
Големина:
S,M,L,XL
припаѓаат:
perros mascotas accesorios,coleira cachorro
Функција:
waistcoat рефлексивни,Услугата куче,Прилагодлив
Материјал:
Најлон,мека поместена
Продажба:
Трговија На Големо, Трговијата На Мало,Dropshipping
Име Y:
arnes perro,szelki dla psa,harnais chien,hondentuigjes,honden tuigje

Слични понуди