.

.

1PC Цвеќиња Форма Вино Силикони Затки за Зачувување на Пиво Капак Пијалаци Затворачи леќата Шише Тапа ENX 035

1PC Цвеќиња Форма Вино Силикони Затки за Зачувување на Пиво Капак Пијалаци Затворачи леќата Шише Тапа ENX 035

DEN 42.24
DEN 39.00
Тековен
Во продавницата

Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.
Член име : Вино Затка
Материјал : Силикон
Боја : розова,виолетова,сина
Големина : прибл кол. Ви благодариме!
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето.4xh9cm
Единица тежина : околу 19g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.,татко име.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Ви благодариме за вашиот поддржува. На доделување на датум е 5-7 работни дена.Ви благодариме за вашиот поддржува.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.

Останатите карактеристики

Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
NX035
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Дијаметар:
Тип:
Лентата За Алатки

Слични понуди