.

.

Висок квалитет на машки кошули Cufflinks нова мода бутици бренд сина роза cufflinks, француски кошула додатоци

Висок квалитет на машки кошули Cufflinks нова мода бутици бренд сина роза cufflinks, француски кошула додатоци

DEN 163.20
DEN 114.00
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ZMXK-251
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
jiaocharmei
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Слични понуди