.

.

Emulational Ivy Вештачки Бршлен Пластични Ролни Ѕид Уредување Лажни Трева Растенијата Ѕид Позадина Украси Градина Ограда

Emulational Ivy Вештачки Бршлен Пластични Ролни Ѕид Уредување Лажни Трева Растенијата Ѕид Позадина Украси Градина

DEN 532.32
DEN 426.00
Тековен
Во продавницата


Карактеристики На Производот :
1. Овој производ е применливо за куќа декорација, свадбена церемонија, цвет уредување, storefront цвет уметност, прозорец на екранот, хотел декорација, итн.
2. Тоа е издржлив и погоден за носене без формалдехид, кој не е под влијание на климата. Ниту тоа ќе се промени бојата.
Производ Параметар :
1. Име на производ : Вештачки се засади трева ѕид
2. Материјал : Пластика
3. Големина : околу 60 * 40 cm/ 23.62 * 15.75 инчи; Дебелина : за 4 - 7 см/ 1.57 - 2.76 инчи. ( Прирачник за мерење, некои грешки се дозволени.)
Пакување Листа :
1 * Вештачки Се Засади Трева Ѕид

Останатите карактеристики

Бренд Име:
waasoscon
Материјал:
Пластични
Број на Компјутери:
1pc
Сместување:
Десктоп
Растенијата Стил:
дрво
Број На Модел На:
JYHP0191
Точка име :
вештачки succulents
Карактеристики 2:
Занает Floristry

Слични понуди