.

.

2018 Нови Дете Професионални Лебедово Езеро Балет Туту Костим за Деца Ballat Танц Деца Балет девојка се Облекуваат Dancewear туту Костим

2018 Нови Дете Професионални Лебедово Езеро Балет Туту Костим за Деца Ballat Танц Деца Балет девојка се Облекуваат

DEN 1771.20
DEN 1771.00
Тековен
Во продавницата


2017 Нови Дете Професионални Лебедово Езеро Балет Туту Костим за Деца Ballat Танц Деца Балет девојка се Облекуваат Dancewear туту Костим
Боја : Жолта,Тиркизна,Кралска сина,Црвена
(Ако сакате црна, роза, розова или w hite боја,ве молиме слободно контактирајте со нас!)
Големина на табелата(cm) Големина S M L XL 2 XL 3 XL Висина 110 120 130 140 150 160
Забелешка : горенаведените големина за рачно мерење,грешка помеѓу
1-3 см е нормален феномен.Ако вашата висина е меѓу две големина,ве молиме поголемите еден!
'

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
YLE2619L
Танц Тип:
Балет
Танц Тип:
Балет
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.4kg (0.88lb.)
Пакет Големина:
30cm x 10cm x 20cm (11.81in x 3.94in x 7.87in)

Слични понуди