.

.

балони 12inch=30cm јасни точки за Подарок Занает Роденден, Свадба Партија бебе туш корист Декорација DIY

балони 12inch=30cm јасни точки за Подарок Занает Роденден, Свадба Партија бебе туш корист Декорација DIY

DEN 142.08
DEN 122.00
Тековен
Во продавницата


Совршен за Декорација;
Име : балони
Материјал : латекс
Големина : прибл 12inch=30cm
Тежина : appox 2.8 грама
Боја : 1#јасно бели точки; 2#јасно сини точки; 3#јасно зелени точки; 4#јасно пурпурна точки; 5#јасно розови точки
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи 1pc * балони

Останатите карактеристики

Број На Модел На:
536067
Материјал:
Латекс
Повод:
Партија
Бренд Име:
Haurry
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
Партија Декорации

Слични понуди