.

.

100 Парчиња SMD 4pin Еден Push Копчето Тактилни Такт Прекинувачи 4x4x1.7mm

100 Парчиња SMD 4pin Еден Push Копчето Тактилни Такт Прекинувачи 4x4x1.7mm

DEN 215.04
DEN 204.00
Тековен
Во продавницата

Главната Боја Црна, Сребрена Тон, Злато Тон Име на Производ Тактилни Switch Акција Тип на Еден Земјата на Производство КИНА Материјал Пластика, Метал Копчето Големина 2 x 0.5 mm/0.08" x 0.02"(D*H) Вкупната Големина(Pin Не се Вклучуваат) 4 x 4 x 1.7 мм/0.16" x 0.16" x 0.07"(L*W*H)

Останатите карактеристики

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Слични понуди