.

.

EBM PAPST 8cm 8314/19Ч 8032 24v 6w 3wire вентилаторот за Ладење 80*80*32-милиметри сет за 2 парчиња

EBM PAPST 8cm 8314/19Ч 8032 24v 6w 3wire вентилаторот за Ладење 80*80*32-милиметри сет за 2 парчиња

DEN 2400.00
DEN 2040.00
Тековен
Во продавницата


8cm 8314/19Ч 8032 24v 6w 3wire вентилаторот за Ладење

Останатите карактеристики

Бренд Име:
papst
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
8314/19Ч
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
8032
Објектот:
8314/19Ч
Модел:
MULTIFAN8314

Слични понуди