.

.

бебе еж Силиконски калапи сапун мувла бебе еж силикони сапун калапи бебиња силика гел умре Арома камен габи свеќа мувла

бебе еж Силиконски калапи сапун мувла бебе еж силикони сапун калапи бебиња силика гел умре Арома камен габи

DEN 815.52
Тековен
Во продавницата


големина околу 7*3.5*8cm

Останатите карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
008
Материјал:
Силиконска Гума
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
PRZY
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Слични понуди