.

.

Оживее алуминиум narguile наргиле матични shisha chicha комплет за патување nargile сребрена вода цевка 24.5 cm филтер цевка цевка plug опции

Оживее алуминиум narguile наргиле матични shisha chicha комплет за патување nargile сребрена вода цевка 24.5

DEN 950.40
DEN 950.00
Тековен
Во продавницата

Двојна или Четири Црево Connecters Наргиле за полнење
Полесно да се носат и да уживате во наргиле на патување !
Пакет вклучувајќи : h ookah матични, плоча, филтер цевка и сите grommets
Филтер цевка : 24.5 cm
Боја : Сребрена
Тежина по спакувани : за 360g да 420g
Внимание : точка не вклучуваат шише
Answer : ___________________________ Note : 1. Ние ќе брод надвор побрзо unpon потврда на вашата нарачка. 2.Во случај кога објектот е изгубен или уништен за време на транспортот, ние ќе го препрати или враќање побрзо. 3.Вашите 5 ѕвезди повратни информации е многу важна за нас. Ако нема проблем, pls ни даде 5 ѕвезди. Ако имате прашање, pls контактирајте со нас. Фала многу однапред за вашата повратна информација. 4.Пред цел,pls бидете сигурни дека вашата адреса за е детален, точни и целосни! Pls бидете сигурни дека вашиот телефон Нема.е точен! 5.Русија Купувачи Внимание : Вашата цел име мора да биде полно име според Русија нова политика.Русија Пост одбие испораката доколку вашето име не е завршена. 6.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме објектот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме.

Останатите карактеристики

Техника:
огледало
Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
оживее
боја:
Сребро.
Poduct:
Narguile наргиле за полнење
Црево connecter количество опции:
Двојно и четири

Слични понуди