.

.

(3 Стилови) 5.0 инчен За Алкател POP4 Случај Покрие Флип Паричникот Маска за Држачот За Алкател Еден Допир ПОП-4 Телефон СТП Кожа Случај

(3 Стилови) 5.0 инчен За Алкател POP4 Случај Покрие Флип Паричникот Маска за Држачот За Алкател Еден Допир

DEN 122.88
DEN 110.00
Тековен
Во продавницата


(3 Стилови) 5.0 инчен За Алкател POP4 Случај Покрие Флип Паричникот Маска за Држачот За Алкател Еден Допир ПОП-4 Телефон СТП Кожа Случај
Descriptio n : 1. Компатибилен За Алкател POP4 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. Слика Шоу

Останатите карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Дланка
Големина:
5.0inch
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Обичен
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
маска за Алкател POP4
Компатибилен 2:
паричникот случај за Алкател POP4
Компатибилен 3:
флип случај за Алкател POP4
Компатибилен 4:
Случај за Алкател ПОП 4
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина

Слични понуди