.

.

Бесплатен Превозот! 10pcs/многу M25P16-VMN6P M25P16 25P16VP 16 Mbit, низок напон, Сериска Flash меморија со 50 MHz SPI автобус интерфејс СОП

Бесплатен Превозот! 10pcs/многу M25P16-VMN6P M25P16 25P16VP 16 Mbit, низок напон, Сериска Flash меморија со

DEN 542.40
Тековен
Во продавницата


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ALJ
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични понуди