.

.

НОВИ Јака Прилагодливи Зачинети Начичкана Заковки СТП Кожа Куче Миленичиња се Подигнат Одење Јака Поводник за Pitbull Mastiff HG99

НОВИ Јака Прилагодливи Зачинети Начичкана Заковки СТП Кожа Куче Миленичиња се Подигнат Одење Јака Поводник

DEN 538.56
DEN 436.00
Тековен
Во продавницата

НОВИ Јака Прилагодливи Зачинети Начичкана Заковки СТП Кожа Куче Миленичиња се Подигнат Одење Јака Поводник за Pitbull Mastiff HG99 Опис : Функција :
1.Прилагодливи градите лента, дозволете им на вашите кучиња да се опуштени движење на мускулите
2.Заклучување ослободување тока слободни конверзија заклучување и отворени, вие не плашете се на вашето куче да се ослободи од лента
3.Тоа е заврши со тешки прилагодливи токи, и Г-Прстен за лесно да ги приложите вашето куче е доведе
4.Се покрива со заоблени-совет декоративни шила низ градите, изгледа стилски и тешки. Не-остар шила е, исто така, практични за вашето куче е безбедноста и удобноста кога тие го изедначува на задната страна
5.Направени на СТП кожа, газирани и густи
Спецификација :
Име : Зачинети&Начичкана Милениче Темперамент
Материјал : кожа СТП
Големина на :
S : Вратот обемот : 37-46cm, Градите обемот : 35-50cm
М : Вратот обемот : 43-51cm, Градите обемот : 45-62cm
L : Вратот обемот : 48-68cm, обемот на Градите, : 62-79cm
Пакетот Вклучува : 1 x домашно Милениче се Подигнат(не се вклучат и други работи)

Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
FangNymph
Тип:
Harnesses
Шема:
Цврста
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Други
Материјал:
PU

Слични понуди