.

.

2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана не стакло Екран Заштитник за Лета iQ4514 FS504 FS451 IQ4413 FS501 iQ4516 iQ4505 iQ4512

2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана не стакло Екран Заштитник за Лета iQ4514 FS504 FS451 IQ4413 FS501

DEN 74.40
Тековен
Во продавницата


2 ПАРЧИЊА Ултра-тенок Нано-доказ мембрана Мека стакло Екран Заштитник за Лета i Q4514 FS504 FS451 IQ4413 FS501 i Q4516 i Q4505 i Q4512 опис на Производот :
некој не знае што е Нано Експлозија-доказ филм ?
велат дека тоа е само филм, ако мислите дека како оваа,ќе се во ред,
тоа е Мека филм,но тоа не како нормален филм,ова е Нано Експлозија-доказ филм. Никогаш не скршени, што е подобро од Калено Стакло,
тоа е најновата нано технологија, користете ја најновата нано материјали-кој е со силна отпорност,
Никогаш не скршени,што може да се заштити вашиот телефон екран многу добро. Answer : ___________________________ NOTE : НЕ Калено стакло Пакет Вклучуваат : 1.2 компјутери мембрана Мека Филм Екран Заштитник на Предната за Blackview BV5000 2.2 парчиња Ткаенина за Чистење.(мокра брише + сува брише)

Останатите карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Lulumi
Материјал:
домашно милениче
Modle:
за лета
забелешка:
Не Калено Стакло
Карактеристики 1:
Нула Доказ
Карактеристики 2:
Анти-отпечатоци
Карактеристики 3:
Спречување на екранот од пука

Слични понуди