.

.

Автомобил Не-Плетени Организатор Складирање Сад Кеси Кутија Автомобил Stowing Tidying За Daewoo Matiz Nexia Nubira Sens Tosca Winstorm

Автомобил Не-Плетени Организатор Складирање Сад Кеси Кутија Автомобил Stowing Tidying За Daewoo Matiz Nexia

DEN 408.00
Тековен
Во продавницата

Автомобил Не-Плетени Организатор Складирање Сад Кеси Кутија Автомобил Stowing Tidying За Daewoo Matiz Nexia Nubira Sens Tosca Winstorm
Информација За Производот :
Автомобил Организатор Подигање Работи Храна Складирање Торба
Направен од платно. Еколошки материјали. Висока издржливост, добар квалитет
Имајте багажникот на вашиот автомобил, организирани
100% Сосема нов и висок квалитет
Исток во употреба, лесно за чување
Со 3 великодушно големина conpartments, може да се добие многу простор за складирање на gorcerles, пијалаци, грицки, чистење материјали, мапи, итен брзини и повеќе
Спецификации :
1. Големина кога се отвори : 53*32*32.5 cm
2. Големина кога затворена : 2*32*32.5 cm
3. Материјал : платно
Пакетот вклучува :
1* Автомобил Складирање Торба

Останатите карактеристики

Бренд Име:
CUTEQUEEN
Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Не-плетени
боја:
Црна
Големина:
54cm * 33cm * 32.5cm
Функција:
3 Големи делови багажникот организатор
Предности:
практично, трајни, анти-дамка

Слични понуди