.

.

Познатиот Handpainted Сина Планина темен облак Апстракт Современите Ѕид Уметност Слика Дома Декор Маслото На Платно За Livingroom

Познатиот Handpainted Сина Планина темен облак Апстракт Современите Ѕид Уметност Слика Дома Декор Маслото На

DEN 12000.00
DEN 6600.00
Тековен
Во продавницата

Каков вид на платно ќе се користи за вашите сликарство?
Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.Брз Одговор& Превозот и мали цел исто така да се прифати. Поради скапи превозот цена,пакет вклучуваат само Маслото.Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика. Внатрешноста frameand превозот цена е околу $30-$100.
Ве молиме да бидете трпеливи за пристигнување ,ви Благодариме !
Напомена : Увозни давачки ,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.100% Рака Насликани На Нафта Сликарство. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање. Ако ви треба рамка, ве молиме контактирајте ме.Како вие пакет твоите слики?
Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.Маркетинг во Маслото Повеќе од 20 Години ,
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот .Каков вид на носилка ќе се користи за вашите слики?
Постојат три вид на дрво носила бар ние често се користи, борови дрва, пауловнија дрво и ела дрво.Ако сакате брза испорака од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,итн ,pls контактирајте со нас или можете да изберете сами, ви благодариме !
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабриката ,тоа може да потрае 10-60days за различни земји.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство.Каков вид на слики можете да направите?
Нашата компанија се во уметноста бизнис речиси 20 години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување на Нашите servises & Превозот :
1. За класични слики, имаме голема количина на залиха.Вашиот платно е рачно насликани тоа?
Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
Ние брод на слика преку e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail . Валани Пакување превозот
за превозот
Слики ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена по приемот на вашата потврдена исплатата .добредојдовте на yuandian маслени
информации за производот БЕЗ РАМКА
Познатиот Handpainted Сина Планина темен облак Апстракт Современите Ѕид Уметност Слика Дома Декор Маслото На Платно За Livingroom
маслото детали Без рамка,само платно .

Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
50x110cm, 60x150cm, 70x170cm, 70x180cm
боја:
unframe
Материјал:
Платно
Бренд Име:
YD
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Предмети:
Уште живот
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Рамка:
No
Технички:
Paintbrush
Техника:
100% Handpainted
Големина:
под piiture
Трговија на големо:
Поддршка
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било какви
ОЕМ:
Yes
Клиентите сликарство:
Добредојде
Пакување:
Навива за да испратите

Слични понуди