.

.

Оригиналната за MSI графичка картичка фан PLD08010B12M 12V 0.15 НА теренот 35mm дијаметар 74mm приклучок

Оригиналната за MSI графичка картичка фан PLD08010B12M 12V 0.15 НА теренот 35mm дијаметар 74mm приклучок

DEN 480.00
DEN 432.00
Тековен
Во продавницата

Детали За Производот

Останатите карактеристики

Бренд Име:
FONSONING
Тип:
Фан
Примена:
На Графички Картички
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
PLD08010B12M
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Линии:
3 Линии
Пакет:
No
Радијатор за користење:
На Графички Картички
Тип Радијатор:
фан убаво

Слични понуди